در مورد خوردن لامپ و شیشه

خوردن شیشه توسط ایمان صدیقی

این یکی از کارهایی بود که اوایل شروع فعالیتم اصلا تصور نمیکردم روزی بتوانم انجامش بدهم. پس از چند سال کم کم این شوق در من ایجاد شد که بتوانم دست به چنین کاری بزنم.

حدودا یک سالی بود که به انجامش فکر میکردم و سوالاتی ذهنم را مشغول کرده بود؛ آیا کسانی که این کار را می کنند شیشه واقعی میخورند؟ خوردن شیشه واقعی تا چه حد خطرناک است و آیا به معده یا روده آسیب خواهد رساند؟

مطمئن شدم افراد زیادی که لامپ میخورند این کار را واقعا انجام میدهند و حقه ای در کار نیست. اما چگونه؟ آیا آنها ویژگی متفاوتی دارند؟ آیا معده آنها با بقیه فرق دارد؟

یک روز یک کلیپ از دیوید بلین دیدم که در آن کلیپ دیوید در مقابل چشمان کتی پری اقدام به شکستن و خوردن یک لیوان شیشه ای کرد، خیلی شگفت زده شدم و مصمم شدم این کار را انجام بدهم.

سایت ایمان صدیقی خوردن لامپ ایمان صدیقی

ایمان عجیب شیشه می خورد!

چند روزی همش به این موضوع فکر میکردم حتی در خواب! از چند شعبده باز هم درباره انجام این کار پرسیدم و هرکدام نظر متفاوتی داشتند.

خوشبختانه بالاخره انجامش دادم و بعدا نیز چندبار در چندین موقعیت مختلف برای افراد مختلف لامپ های معمولی، مهتابی و کم مصرف را شکسته و خوردم! اما به دوستانی که میخواهند این کار را انجام بدهند توصیه میکنم به هیچ وجه لامپ های کم مصرف و مهتابی را نخورند چون سمی است!

تماشای کلیپ در آپارات

در کانال تلگرام ما میتوانید کلیپ ها و تصاویر جدید را ببینید:

telegram.me/iman_ajib

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *