دوره آنلاین افزایش تمرکز

این دوره تمرکز شما را در ۳۰ روز به صورت کاملا تضمینی و قطعی افزایش میدهد.

اکثر افراد تصور میکنند که تمرکز یک امر ذاتی است و بعضی ها تمرکز بالا و بعضی تمرکز پایینی دارند، در صورتی که تمرکز یک مهارت اکتسابی است.

حتی برای کسانی که مشکل تمرکز ندارند اما می خواهند تمرکز خود را از سطح معمولی به سطح عالی ارتقا بدهند این دوره مناسب است.

اگر در انجام فعالیت های مختلف با عدم تمرکز و دقت کافی مواجه هستید و معمولا دچار سردرگمی و حواس پرتی می شوید می توانید در این دوره آموزشی شرکت کنید.

چه در اهداف متافیزیکی و چه در اهداف روزمره و شخصی، بالا بردن تمرکز یک امر مهم و ضروری است.

 آیا این دوره برای شما مناسب است؟

شما در هر سن و شرایطی که باشید می توانید از این دوره بهره مند شوید و تمرینات آن برای همه قابل انجام است. پس از هر مرحله یک ارزیابی وجود دارد و میزان پیشرفت شما را مشخص میکند. از تمرینات زیاد و طولانی پرهیز کرده ایم به همین خاطر انجام آنها وقت زیادی از شما نخواهد گرفت و در کنار درس یا کار می توانید تمرینات را انجام بدهید.

دوره انفرادی و غیر حضوری تمرکز

مهارت ها و فواید دوره: افزایش دقت و تمرکز در مطالعه و سایر فعالیت ها ، درمان لرزش دست ها ، تقویت حافظه و بالا رفتن آرامش

فایل های این دوره به صورت صوتی و PDF هستند.

در پایان دوره شما کارهایی که نیاز به تمرکز عالی دارد را به خوبی انجام خواهید داد و اگر بخواهید میتوانید در آزمون آخر که راه رفتن روی شیشه است شرکت کنید. اگر تا به حال فکر می کردید شیشه ها مخصوص هستند حالا خودتان با شیشه های واقعی و خطرناک این کار را با موفقیت انجام خواهید داد!

هزینه شرکت در دوره: ۱۲۰هزار تومان  ۱۰۰ هزار تومان

لینک خرید محصول

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *