ایمان عجیب

ایمان صدیقی کیست؟

ایمان صدیقی از سال 1389 به صورت حرفه ای شروع به شعبده بازی مدرن و انجام نمایش های متحیر العقول کرد و کم کم کلیپ های خود را در اینترنت منتشر کرد و علاقمندان و طرفدارانی پیدا کرد. او همیشه سعی می کند نمایش هایی انجام بدهد که دیگران از انجامش واهمه داشته باشند. علاوه بر خوردن لامپ که بسیاری از افراد آن را انجام داده اند، در یکی از نمایش های خود اقدام به خوردن کاکتوس کرد که کاملا واقعی و خطرناک بود و برای اولین بار در ایران انجام شد.

لقب های مختلف از شروع فعالیت تا به حال: جادوگر پارس یا پرشین ویزارد، ایمان عجیب

همچنین از سال 1386 در زمینه متافیزیک مطالعه و تمرین داشته و با ترجمه و نگارش مطالبی در این زمینه سعی در گسترش این علوم داشته است. جهت آموزش های متافیزیک میتوانید به سایت اسرار ماوراء مراجعه کنید.

پیش از این نیز در دوران مدرسه و دانشگاه در زمینه های مختلف علمی فعالیت های علمی و پژوهشی و چندین اختراع داشته و موفق به کسب مقام در جشنواره جوان خوارزمی و چندین مسابقه روباتیک شده است. همچنین عضو پیوسته انجمن نخبگان و بنیاد ملی نخبگان می باشد.

ارتباط مستقیم با ایمان صدیقی از طریق ایمیل زیر:

imanseddighi@yahoo.com

هدف از ایجاد این سایت چیست؟

آموزش های شعبده بازی به دلیل اینکه افراد زیادی به این هنر علاقه دارند در سایت قرار گرفت. تصمیم گرفتیم بسیاری از آموزش های با کیفیت شعبده بازی را در زمینه های مختلف از جمله: کلوز آپ، منتال، ایلوژن و… در سایت قرار بدهیم.

با آموزش های این سایت می توانید یک شعبده باز حرفه ای شوید.


کانال هواداران:

https://telegram.me/iman_ajib